Skuteczne szukanie pracyJak skutecznie szukać pracy?
Czy chcesz zdobyć szybko jakąkolwiek pracę? Czy jednak zależy Ci na czymś więcej, bo pragniesz wreszcie świadomie pokierować swoją karierą?

Jakikolwiek cel Ci przyświeca, w publikacji „Coaching kariery” odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz. Autorka dołożyła starań, by osobiście przeprowadzić Cię przez cały proces poszukiwania pracy. Jest ona dyrektorem personalnym, managerem i certyfikowanym coachem ICC. Specjalizuje się w managerskim coachingu kariery. Została laureatką ogólnopolskiego konkursu Top Manager HR 2010, organizowanym przez miesięcznik „Personel Plus” i „Rzeczpospolitą”

Od ponad 10 lat zarządza zespołami i tworzy strategie polityki personalnej w międzynarodowych organizacjach. Publikuje artykuły na temat zarządzania w pismach takich, jak „Personel i Zarządzanie”, „Personel Plus”, „Manager”, „Benefit”.

Pierwszym krokiem ku zdobyciu dobrej pracy jest zapoznanie się z poradami Angeliki Śniegockiej. Przejdzie ona z Tobą przez kolejne etapy poszukiwania pracy, ale to Ty sam musisz wyruszyć w tę podróż.

Opinie o "Coaching kariery"

 1. Naprawdę dobra pozycja, szczególnie dla początkujących takich jak ja ;). Zawiera mnóstwo przydatnych informacji na temat pisania CV, LM i rozmowy kwalifikacyjnej. Pisana zrozumiałym językiem. Polecam :)!
  Hanna jeszcze studentka
 2. Dużo przydatnych rad. Moim zdaniem treść porad w znacznym stopniu odbiegająca od realiów, ale to tylko moje zdanie.
  Anna Kubiak poszukująca pracy
 3. Profesjonalnie napisana, bardzo dużo praktycznych sugestii i porad, temat ujęty kompleksowo, począwszy od stawiania sobie celów w karierze, poprzez metody i sposoby szukania pracy, tworzenia CV i LM, na rozmowie kwalifikacyjnej skończywszy. Widać, że Autorka jest praktykiem z bogatym doświadczeniem, nie rzuca ogólnikami, ale praktycznymi radami.
  Magdalena psycholog
 4. Dosyć ciekawa pozycja . Przeczytałem ją z uwagą i mam nadzieję że uzyskam oczekiwany efekt
  Beniamin Szczepaniec właściciel firmy
 5. publikacja ciekawa, cena niska w porównaniu do zawartych w niej cennych wskazówek oraz treści.
  Joanna mol książkowy;)
 6. Powiem krótko. Nie czytaj, jeśli szukasz obojętnie jakiej pracy, ponieważ sukces taki nie jest wart ani twego czasu na czytanie, ani szacunku autorki do Ciebie. Jednak chwyć tę książkę i czytaj, czytaj, i jeszcze raz czytaj, aż zrozumiesz i nigdy więcej nie popełnisz błędu na rekrutacji, która daje tobie możliwości do samorealizacji. Oczywiście rekrutacja to tylko drzwi, które mogą zostać otwarte, lub zamknięte dla ciebie. Kiedy zrozumiesz ten poradnik, wtedy ty decydujesz. Decyzja należy do ciebie.
  Marc Inwestor 


  Książkę zamówisz na stronie:  Coaching kariery»Komentarze

Popularne posty