Szybki kredyt gotówkowy

Szybki kredyt gotówkowy: Ile trzeba zarabiać, by go dostać od ręki?


Chcesz otrzymać szybki kredyt gotówkowy? Wcale nie musisz dużo zarabiać, bo w większości banków dostaniesz taki kredyt nawet przy dochodach rzędu kilkaset złotych. 

Uwaga! Musisz liczyć się z tym, że nie będzie to duża kwota, np. mając dochody w wysokości 600 zł miesięcznie, możesz otrzymać kredyt w wysokości 3-5 tysięcy złotych. Wysoki kredyt (nawet do 120 tys. zł) otrzymasz przy odpowiednio wysokich dochodach. 


Ile będziesz czekał na szybki kredyt gotówkowy?

Decyzja o przyznaniu kredytu podjęta będzie w tym samym dniu, w którym złożysz wniosek. Bank będzie musiał tylko sprawdzić, czy jesteś wiarygodnym klientem i nie zalegasz z innymi opłatami. Ustali to kontaktując się z Biurem Informacji Kredytowej.

Dokumenty potrzebne do otrzymania szybkiego kredytu gotówkowego

Jeśli pracujesz na etacie i o kredyt będziesz starał się w banku w którym masz konto osobiste, wystarczy, że będziesz miał dowód osobisty.

Jeżeli o pożyczkę będziesz starał się w innym banku, będziesz potrzebował także:

  • zaświadczenie o zarobkach (poświadczone w zakładzie pracy)
  • lub wyciąg bankowy potwierdzający wpływ pensji na Twój rachunek ROR.

Jeżeli jesteś emerytem lub rencistą, oprócz dowodu osobistego, musisz mieć ze sobą odcinek renty, lub decyzje o przyznaniu emerytury, a przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej -zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w urzędzie skarbowym lub ZUS-ie.

Czy, aby otrzymać kredyt potrzebni są żyranci?

Nie. Ale bank będzie chciał się zabezpieczyć na wypadek kłopotów ze spłatą zadłużenia i może żądać np. wykupienia polisy na wypadek utraty pracy lub czasowej bądź całkowitej utraty zdolności jej wykonywania .

Okres spłaty szybkiego kredytu gotówkowego

Okres spłaty będzie zależny od umowy z bankiem. Maksymalnie jest to 72 miesiące. Gdy pożyczysz pieniądze na krótki czas (np. 1 rok), musisz pamiętać, że automatycznie masz wyższe raty, ale za to płacisz bankowi mniej odsetek, niż gdybyś ten sam kredyt spłacał w dłuższym terminie.

Komentarze

Popularne posty