Przejdź do głównej zawartości

O autorze/Kontakt


Witam nazywam się Czapla Arkadiusz mam 38 lat.


Jestem sp.ds kadr, administracji i rozrachunków. Interesuje mnie prawo pracy to tak zawodowo, a po za tym moją pasją są sztuki walki oraz zdrowy styl życia.Ten blog ma na celu wprowadzić Cię w trudne arkana Prawa pracy.


Zapraszam do lektury i pozdrawiam.


Zastrzeżenie: Informacje zawarte na blogu nie stanowią porady prawnej, w związku z czym Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich zastosowanie w praktyce.

My Photo

Arkadiusz Czapla


Kontakt:

e-mail : Napisz do mnie

GG : 4974783

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wzór upomnienia dla pracownika

Kara upomnienia dla pracownika wzór Pracodawca ma prawo zastosować wobec pracownika, który nie przestrzega ustalonej organizacji oraz porządku w procesie pracy, przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy:

Jak napisać pozew o rozwód?

Wzór pozwu o rozwód
1. Powód i pozwany Powód to osoba, która wnosi pozew o rozwód (może nim być każdy z małżonków), a pozwanym jest małżonek, z którym powód chce się rozwieść. W tym miejscu wpisuje się swoje dane (imię, nazwisko, dokładny adres), a niżej zamieszcza się dane małżonka.

Pozew o alimenty na dziecko wzór

Wzór pozwu o alimentyAlimentów na dziecko można domagać się, gdy nie mamy ślubu lub jesteśmy rozwiedzeni, a nawet, jeśli pozostajemy jeszcze formalnie małżeństwem, ale syn lub córka na stałe przebywają z nami i jest pod nasza opieką.