Przejdź do głównej zawartości

Najlepsze konto osobiste porównanie

Najlepsze konto osobiste w banku 


Konto osobiste w banku warto mieć, bo korzyści z jego posiadania są liczne i oczywiste. Środki finansowe przechowujesz w bezpiecznym miejscu, a nie np. w szafie pod pościelą. Nawet, gdy Twój bank padnie, depozyty są chronione do wysokości równowartości 10 tys. euro.Pieniędzmi z konta osobistego możesz płacić rachunki i rozmaite przelewy, nie wychodząc nawet z domu i jeśli nie będzie to całkiem za darmo, lecz bank ściągnie od Ciebie 50 gr za przelew, to w porównaniu z pocztą różnica jest ogromna.

Tam za każdą wpłatę zapłacisz 2,50 zł, no i jeszcze musisz tam pójść z pieniędzmi, poświęcając czas i narażając się na to, ze ktoś może Cie po drodze okraść.

Porównywarka kont osobistych Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wzór upomnienia dla pracownika

Kara upomnienia dla pracownika wzór Pracodawca ma prawo zastosować wobec pracownika, który nie przestrzega ustalonej organizacji oraz porządku w procesie pracy, przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy:

Jak napisać pozew o rozwód?

Wzór pozwu o rozwód 1. Powód i pozwany Powód to osoba, która wnosi pozew o rozwód (może nim być każdy z małżonków), a pozwanym jest małżonek, z którym powód chce się rozwieść. W tym miejscu wpisuje się swoje dane (imię, nazwisko, dokładny adres), a niżej zamieszcza się dane małżonka.

Pozew o alimenty na dziecko wzór

Wzór pozwu o alimentyAlimentów na dziecko można domagać się, gdy nie mamy ślubu lub jesteśmy rozwiedzeni, a nawet, jeśli pozostajemy jeszcze formalnie małżeństwem, ale syn lub córka na stałe przebywają z nami i jest pod nasza opieką.