Oświadczenie zleceniobiorcy dla potrzeb ubezpieczeń społecznych

środa, 27 czerwca 2012

Wzór oświadczenia zleceniobiorcy dla potrzeb ubezpieczeń społecznych

Oświadczenie zleceniobiorcy dla potrzeb ubezpieczeń społecznych


Wnoszę o ubezpieczenia społeczne:

 • emerytalne i rentowe;
 • chorobowe tak/nie
  Nie wnoszę o ubezpieczenie społeczne, ponieważ *
   
  1) Jestem studentem (uczniem) szkoły ponadpodstawowej i nie mam ukończonych 26 lat.

  2) Jestem zatrudniony na podstawie umowy o pracę w innym zakładzie pracy i moje wynagrodzenie miesięczne, które jest podstawą naliczania składek na ubezpieczenie społeczne, nie jest niższe od minimalnego wynagrodzenia, tj.kwoty 1500 zł.

  3) Jestem jednocześnie zatrudniony od dnia ............................ do dnia ........................... na podstawie umowy zlecenia w innym zakładzie, od której odprowadzane są składki na ubezpieczenia społeczne.

  4) Jestem emerytem lub rencistą oraz jednocześnie jestem zatudniony na umowę o prace w innej firmie.

  5) Jestem emerytem lub rencistą oraz jednocześnie jestem zatrudniony od dnia ................. do dnia................... na umowe zlecenie w innej firmie.

  6) Prowadzę działalność gospodarczą, od której odprowadzam składki na ubezpieczenia społeczne.

  27 czerwca 2012 r., Jan Nowak
  (data i podpis zleceniobiorcy)

  Uwaga: * W przypadku, gdy Zleceniobiorcy nie dotyczy żaden z wymienionych w oświadczeniu punktów, to musi on być zgłoszony do ubezpieczeń społecznych na druku ZUS ZUA. W przypadku, gdy Zleceniobiorcę dotyczy którykolwiek z punktów od 2 do 6 to musi on być zgłoszony do ubezpieczenia zdrowotnego na druku ZUS ZA (zgłoszenie przy pierwszej umowie).

  Dane zleceniobiorcy

  Nazwisko: Nowak
  Imię: Jan
  Data Urodzenia: 12.04.1967 r.
  PESEL: 67041203105
  NIP: 423-123-21-22
  Adres: województwo małopolskie, kod 11-222
  Miejscowość: Chrzanów, ul. Nowa 10/20
  Urząd Skarbowy: Urząd Skarbowy w Chrzanowie
  Posiadane konto bankowe: 51 2308 6784 1111 0000 1624 1372
  Telefon kontaktowy: 663 846 221

  27 czerwca 2012 r., Jan Nowak
  (data i podpis zleceniobiorcy)

  Uwaga: To tylko wzór, a dane są fikcyjne. Oświadczenie może być oczywiście modyfikowane wedle własnych potrzeb.

  Prześlij komentarz
   

  Etykiety

  akta osobowe pracownikówawans w pracybadania pracowniczebrak umowy o pracęchoroby zawodoweco to jest stosunek pracyCVczas pracydane osobowe pracownikadodatki do wynagrodzeńdodatkowy urlop macierzyńskidziałalność gospodarczaemeryturaemeryturygodziny nadliczboweikeikzekapitał początkowykara dla pracownikakara porządkowakarta nauczycielakodeks pracy stosunek pracykontrola na zwolnieniu lekarskimkontrola pracownikówkoszty sądowekwalifikacje zawodowe pracownikamanager doskonałymenadżermobbingmotywacja pracownikównawiązanie stosunku pracyobrona przed dyskryminacjąochrona emerytalnaochrona przedemerytalnaodpowiedzialność pracownikaodprawa pośmiertnaofeokres przedemerytalnyopieka nad dzieckiempaństwowa inspekcja pracypieniądze z unii europejskiejpodróż służbowapodstawowe zasady prawa pracypodwyżka w pracypraca na czarnopraca przy komputerzepraca w Irlandiipraca w niedzielepraca w niemczechpraca w porze nocnejpraca w szczególnych warunkachpraca w świętopraca za granicąpracownik młodocianypracownik na chorobowymprawa pracownikaprawo pracyprywatny samochód osobowyprzepisy BHPprzerwa na karmienieprzerwa w pracyprzerwy w pracyprzywrócenie do pracyregulamin pracyregulamin wynagradzaniarentyrozmowa kwalifikacyjnaskładki zusskładniki wynagrodzenia za pracęstan nieczynny nauczycielastanowisko pracystosunek pracystosunek pracy definicjasystemy czasu pracyszukanie pracysąd pracytelepracatelepraca kodeks pracytemperatura w miejscu pracytrzynasta pensjaukład zbiorowy pracyumowa o dziełoumowa o pracęumowa o pracę na zastępstwoumowa o zakazie konkurencji w czasie trwania stosunku pracyumowa z nianiąumowa zleceniaumowa zlecenieumowy cywilnoprawneumowy o pracęurlop bezpłatnyurlop macierzyńskiurlop na opiekę nad dzieckiemurlop na żądanieurlop ojcowskiurlop okolicznościowyurlop rodzicielskiurlop szkoleniowyurlop wychowawczyurlop wypoczynkowyustalenie wynagrodzenia za pracęwarunki zatrudnieniawczasy pod grusząwcześniejsza emeryturawolontariatwynagrodzenie chorobowewynagrodzenie za pracęwynagrodzenie za urlopwypadek w pracywypowiedzenie umowy o pracęwypowiedzenie zmieniającewłoskie prawo pracyzarabianie na emeryturzezasady prawa pracyzasiłek chorobowyzasiłek dla bezrobotnychzasiłek macierzyńskizasiłek opiekuńczyzatrudnianie cudzoziemcówzatrudnianie młodocianychzawieszona emeryturazaświadczenie o zarobkachzaświadczenie o zatrudnieniuZFŚSzostać kierownikiemZUSzwolnienie chorobowezwolnienie grupowezwolnienie grupowe pracownikówzwolnienie lekarskiezwolnienie pracownikaśrodki trwałeświadczenie przedemerytalneświadectwo pracy